Ogłoszenie dodane : Lipiec 25, 2022

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Cena : 1.00 PLN
Opis oferty :

Belki na stropie nadają wnętrzom wyszukany, rustykalny klimat. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, błogostanem, a przy okazji wyglądają bardzo atrakcyjnie. 


Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i uciążliwe w instalacji. A ponadto drewno musi się notabene zestarzeć, by wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego chcesz. Szczęśliwie wytwarzamy rustykalne belki, które nienagannie odwzorowują oryginalne drewno.


Wykonane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i nadzwyczaj łatwo się je instaluje. Możesz stworzyć z nich naprawdę dowolną instalację, które nie wymaga jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, wybierając nasze belki rustykalne płacisz tylko za elementy, których potrzebujesz, bowiem wszystko wykonujemy szczegółowo na wymiar (u konkurencji zapłacisz zarówno za odrzut, który jeszcze musisz sprzątnąć).


Zainteresowana? Odkryj i pokaż bliskim galerię naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie także złożysz zamówienie na próbki naszych produktów za darmo .


 Zapraszamy!


 


Id ogłoszenia : 16242 Liczba odsłon: 266, dzisiaj0