Ogłoszenie dodane : Czerwiec 18, 2020

Wynajem maszyny do lodów

Cena : Proszę o kontakt
Opis oferty :

Jeśli interesuje Cię rozpoczęcie własnej działalności gastronomicznej, zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą wynajmu maszyn do lodów: https://liron-polska.pl/wynajem-maszyny-do-lodow/.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozwijamy usługę, która umożliwia wynajem maszyny do lodów w atrakcyjnej cenie. Nasza firma Liron Polska od lat cieszy się ogromnym zaufaniem ze strony przedsiębiorców, dlatego możesz mieć pewność, że stawiasz na najwyższej jakości sprzęt.


Bez zbędnego ryzyka wybierzesz dostosowany do Twoich wymagań czas dzierżawy – oferujemy pakiety pozwalające na wynajem od 2 do 3 miesięcy, od 5 do 6 miesięcy, a także osobny wynajem długoterminowy trwający powyżej pół roku.


Decydując się na takie rozwiązanie, zyskujesz te same korzyści, jakie niesie za sobą zakup maszyny – pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez 24 h na dobę.


Jeśli boisz się trudności zwianych z otwarciem działalności, z pewnością ucieszy Cię fakt, że oprócz maszyn dzielimy się również naszą wiedzą i doświadczeniem, które z pewnością przyspieszą cały proces.


Odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


Id ogłoszenia : 4945 Liczba odsłon: 148, dzisiaj0