Ogłoszenie dodane : Marzec 24, 2021

Budowa nieruchomości biurowych

Cena : Proszę o kontakt
Opis oferty :

MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi uwzględniając własne preferencje Klienta i tworząc inwestycje o przyciągającej wzrok architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na nieskomplikowaną aranżację i dostosowanie do wyjątkowych, często specjalistycznych wymogów. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowatorskie metody i utrzymywane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B usytuowane w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa oferując swoim Klientom kompleksową obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi realizując swoją pracę służy każdorazowo fachową pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z jednym z największych specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.


Id ogłoszenia : 9833 Liczba odsłon: 168, dzisiaj0