Ogłoszenie dodane : Październik 1, 2022

Obsługa nieruchomości biurowych

Cena : 5000.00 PLN
Opis oferty :

MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Oferuje swoje usługi zważając na specyficzne potrzeby Klienta i realizując inwestycje o atrakcyjnej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na prostą w realizacji aranżację i przystosowanie do wyjątkowych, często specjalistycznych wymagań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są najnowsze metody i zachowane najwyższe wzorce w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B usytuowane w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa oferując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. profesjonalny zespół ludzi wykonując swoją pracę służy każdorazowo profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest także partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z największym branżowym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.


Id ogłoszenia : 17180 Liczba odsłon: 143, dzisiaj0