Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-11-20 | Odsłon: 164
ID ogłoszenia: 19312

usługi detektywistyczno-ochroniarskie


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Usługi Detektywistyczno-Ochroniarskie
SPECJALISTA
Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia , a także monitoringu .Jesteśmy młodą firmą nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra która zdobywała doświadczenie w renomowanych szkołach i firmach detektywistyczno ochroniarskich. Dlatego od naszych pracowników wymagamy solidności i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków .Ceny naszych usług dostosowane są do lokalnego rynku i ustalane w wyniku indywidualnych negocjacji
- akceptujemy termin płatności do 14 dni
- w przypadku, uznania naszej oferty za najkorzystniejszą, podpiszemy umowę w terminie i miejscu wskazanym przez Zamawiającego
-jesteśmy dyskretni
W naszej ofercie znajdziecie Państwo :
*Ochrona fizyczna obiektu
*Ochrona imprez masowych –dla każdego klienta cena indywidualna(do uzgodnienia)
*Monitoring obiektu
*Kontrola pracowników będących na zwolnieniu lekarskim
*Usługi detektywistyczne
*Wykrywanie i dokumentowanie zdrad małżeńskich, oszustw matrymonialnych
*Obserwacja dziecka i monitoring środowiska w którym przebywa
*Ustalenie nałogów:narkomania,alkoholizm,hazard
Wszelkie szczegóły i odpowiedzi na pytania udzielimy podczas rozmowy.
Serdecznie zapraszamy do współpracy .

Kontakt:
wielkopolskie
Nr telefonu: 534864125
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Adam
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  12 zł
nopic


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.