Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-12-11 | Odsłon: 109
ID ogłoszenia: 20246

KOBYLICA [Stolarski Trzymak] zabytkowa z 1914r/1916r.,2050zł

Dodane przez: Jackmaly5

Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Sprzedam KOBYLICĘ zabytkową dla konesera, ale nadal do użytku. Na 'głowie' z prawej strony napis "1914.", z lewej strony "R. 1916.". Drewno zakonserwowane. Na zdjęciach biały nalot na powierzchniach to środek konserwujący, obecnie jest niewidoczny.

Dojazd 10km od Skoczowa 4-pasmową DK81 w kierunku Żor.
Najlepiej 'dotknąć' przed decyzją kupna; po uprzednim telefonie z wyprzedzeniem.

To połączenie stołu stolarskiego z imadłem do pracy np. z ośnikiem [z jęz. ang. SHAVING-HORSE].
Oferuję egzemplarz 101-letni i nadal w pełni sprawny.
Zamierzam zagruntować lakierem bezbarwnym, chyba że woli to zrobić samodzielnie nowy nabywca.

Kontakt:Skoczów
śląskie
Nr telefonu: 500290030
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: jack
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  2 050 zł
KOBYLICA [Stolarski Trzymak] zabytkowa z 1914r/1916r.,2050złKOBYLICA [Stolarski Trzymak] zabytkowa z 1914r/1916r.,2050złKOBYLICA [Stolarski Trzymak] zabytkowa z 1914r/1916r.,2050zł


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.