Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-15 | Odsłon: 126
ID ogłoszenia: 29587

Chierowski,Aga-b,krzesła,PRL,meble,mebel,jadalnia,komplet 4

Dodane przez: jurex

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Sprzedam stylowe, oldskulowe fotele z lat 70-tych.

Komplet wspaniałych foteli o nazwie :,,Aga-B''-4 sztuki

model projektu Chierowskiego .
Fotel tapicerowany "AGA" był produkowany na przełomie lat 60. i 70. XX wieku przez Obornickie Fabryki Mebli..

renowacja obejmuje:
- rozłożenie fotela na części,
- wymieniamy całą gąbkę,pasy,
- sprężyny wyrównane i na nowo ułożone,
- podkład z flizeliny i filcu,
- pianka tapicerska T35 o grubości 5 cm,
- obicie uszyte w nowej stylizacji z tkaniny wybranej z próbników przez kupującego :)

- nogi rozłożone i oczyszczone ze starych powłok lakierniczych i ciemno-brązowej bejcy,
pokryte bejcą i lakierem lub woskiem.

Wymiary fotela:
Wysokość ok 77 cm
Szerokość 42 cm
Głębokość ok 47 cm
Wysokość siedziska ok 45 cm

Podana cena za komplet. Wysyłka kurier DHL : komplet 4 krzeseł w cenie 100 zł.
tel: 501198681 lub 664827065 mail: jurex@tapicerstwo.com.pl

Kontakt:Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 501198681
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Jerzy Stachura
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 200 zł
Chierowski,Aga-b,krzesła,PRL,meble,mebel,jadalnia,komplet 4Chierowski,Aga-b,krzesła,PRL,meble,mebel,jadalnia,komplet 4Chierowski,Aga-b,krzesła,PRL,meble,mebel,jadalnia,komplet 4


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.