Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-11 | Odsłon: 9
ID ogłoszenia: 27304

Do wynajęcia Vany z OC sprawcy BEZPŁATNIE

Dodane przez: wiktoria

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

KANGOOR - Największa ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów dostawczych

Gwarantujemy najwyższą jakość usług!

Vany Long typu: Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Volkswagen Caddy.

Oferowane przez nas auta posiadają:
Klimatyzację, ABS + rozdział siły hamowania, EBD, ASR, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, centralny zamek, 6- stopniową skrzynię biegów, światła dzienne, radio CD/MP3.

1) Podstawiamy dobrze wyposażony, komfortowy samochód wysokiej klasy.
2) Bierzemy tylko kilka podpisów.
3) Określamy ile dni można użytkować auto z polisy sprawcy.
4) Wszystko odbywa się bezgotówkowo - płatność rozliczamy sami z ubezpieczalnią sprawcy.

Z nowym rokiem przeszliśmy na ekonomiczne silniki blueHDI 100km EURO6 z najniższym spalaniem w swojej klasie 4l / 100km!!

Posiadamy również: busy, osobówki, furgony, kontenery, brygadówki, autolawety, chłodnie, kontenery z windą, skrzynie, plandeki międzynarodówki 10 EP.

Roczniki: 2017-2016 na gwarancji producenta z pełnym pakietem ubezpieczeń/assistance jak również opieką techniczną 24/7.
~ Prawo jazdy kategorii B ~

http://www.kangoor.pl
Infolinia czynna 24/7 tel. 573 912 568

Kontakt:Lublin
lubelskie
Nr telefonu: 573 912 568
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: KANGOOR
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Do wynajęcia Vany z OC sprawcy BEZPŁATNIEDo wynajęcia Vany z OC sprawcy BEZPŁATNIEDo wynajęcia Vany z OC sprawcy BEZPŁATNIE


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.