Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-18 | Odsłon: 25
ID ogłoszenia: 32351

Auto Serwis - Najlepsza Obsługa Samochodu


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Zaczynaliśmy od prania tapicerki samochodowej. Przez ostatnie 5 lat wypraliśmy ponad 6000 samochodów.
Wciąż udoskonalamy i rozwijamy nasze techniki.
Głębokie, ekstrakcyjne pranie tapicerki połączone z praniem ręcznym oraz dokładnym suszeniem to jedyny sposób na porządny i długotrwały efekt czystej tapicerki samochodowej.
Słyniemy w Trójmieście z tego, że na praniu tapicerki znamy się najlepiej.
Kompleksowe pranie całej tapicerki wraz z osuszaniem to proces czasochłonny. Zajmuje od 5 do 9 godz.
Po praniu zalecamy ozonowanie wnętrza samochodu i układu wentylacji i klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego.
Impregnacja tapicerki. Aby wydłużyć efekt czystości, warto zaimpregnować tapicerkę. Nanotechnologia oferuje teraz naprawdę skuteczne metody. Odpowiednia aplikacja impregnatu pomoże dłużej cieszyć się czystą tapicerką.
Używamy impregnatów z najwyższej półki. Impregnaty jakie stosujemy przeszły nasze indywidualne testy i ze wszystkich dostępnych środków na rynku światowym, wybraliśmy te najlepsze. Efekty hydrofobowe nawet do 1 roku.
Zapraszamy!!!

Kontakt:Łódź
łódzkie
Nr telefonu: 518251162
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: KłosSerwis
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Auto Serwis - Najlepsza Obsługa SamochoduAuto Serwis - Najlepsza Obsługa SamochoduAuto Serwis - Najlepsza Obsługa Samochodu


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.