Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-06-05 | Odsłon: 16
ID ogłoszenia: 32559

WÓZEK WIDŁOWY NISSAN


Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Sprzedam WÓZEK WIDŁOWY MARKI NISSAN udźwig 2000kg

wys. podn. 3700 mm STAN IDEALNY

NISSAN UD02A20PQ , rok prod. 2005

udźwig 2000kg

wys. podn. 3700 mm

silnik Nissan H25 , LPG

automatyczna skrzynia biegów

przesuw boczny wideł

Wskazana cena jest jest ceną brutto.

Zastrzegamy sobie możliwość wycofania ogłoszenia bez podania przyczyny lub sprzedaży poza innym serwisem.

Sprzedaż możliwa tylko po osobistym obejrzeniu sprzętu !

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr tel. 507-667-559 .

Kontakt:GDAŃSK
pomorskie
Nr telefonu: 507667559
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: SIKORSKI
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  35 670 zł
nopic


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.