Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-06-29 | Odsłon: 23
ID ogłoszenia: 25907

Lato w Hotelu Granica w Korbielowie


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Chcesz jak najlepiej wykorzystać swój urlop? Aktywnie spędzić chwile z rodziną lub przyjaciółmi? Potrzebujesz chwili oddechu od miejskiego zgiełku i nawału pracy? Szukasz wyjątkowego miejsca na chwilę relaksu w cichym, spokojnym miejscu?
To ogłoszenie idealne dla Ciebie!
Zapraszamy do Hotelu Granica w Korbielowie!

To kameralny obiekt położony na południu Polski u podnóży góry Pilsko, otoczony licznymi szlakami i urokami krajobrazu. Nie siedź w domu, ruszaj w góry, a wieczorem zrelaksuj się przy ogniu kominka i dźwiękach gitary w HOTELU GRANICA!

Specjalnie dla Ciebie polecamy Pakiet Lato, który pozwoli zaoszczędzić Twoje wydatki, jednocześnie oferując niezapomniane chwile w górach z mnóstwem atrakcji!

1.07-26.08.2017

Oferta specjalna 3 dni (2 noclegi)
Pokój 1-osobowy 250,00 zł
Pokój 2-osobowy 380,00 zł
Dostawka 170,00 zł

Oferta specjalna 8 dni (7 noclegów)
Pokój 1-osobowy 790,00 zł
Pokój 2-osobowy 1160,00 zł
Dostawka 510,00 zł

W czasie wakacji w każdym tygodniu:
- wędrówka z przewodnikiem
- wieczór z artystą ludowym
- słodki poczęstunek

Skorzystaj z naszej oferty, skontaktuj się z Nami jeszcze dzisiaj!
tel. (+48) 33 863 40 13
e-mail: recepcja@granicakorbielow.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas tutaj: www.granicakorbielow.pl

Spędź niezapomniane chwile w Hotelu Granica, czekamy na Twoją rezerwację!

Kontakt:


Graniczna 17
Korbielów
śląskie
Nr telefonu: 338634013
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Hotel Granica
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Lato w Hotelu Granica w KorbielowieLato w Hotelu Granica w KorbielowieLato w Hotelu Granica w Korbielowie


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.