Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-07-04 | Odsłon: 37
ID ogłoszenia: 26030

GWARANTUJEMY!! Z Nami Pozyskasz Nowych Klientów !


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu ofertę dedykowaną specjalnie dla firm. Dzięki naszej ofercie traficie Państwo w kilka minut do setek nowych potencjalnych klientów.

Masowa wysyłka maili (Mass Mailing) to doskonałe źródło pozyskiwania nowych klientów oraz budowania wartościowych relacji biznesowych...

Aby zobrazować w praktyce jak marketing mailowy może przyczynić się do pozyskania przez Państwa nowych klientów, posłużymy się poniższym przykładem!

Proszę wyobrazić sobie, że Państwa oferta dociera w przeciągu kilku godzin do 100, 200 lub 500 tysięcy nowych potencjalnych klientów!!. Oczywiście jesteśmy realistami i zdajemy sobie sprawę, że nie każdy wysłany e-mail gwarantuje Państwu pozyskanie nowego klienta. Statystyki oparte na wysyłanych przez nas kampaniach mailingowych niezbicie dowodzą, że odbiorcy zapoznają się z około 15-20 procent maili reklamowych. W praktyce oznacza to, że po wysyłce np. 100 tysięcy maili reklamowych, z ich treścią zapozna się od 15 do 20 tysięcy odbiorców. Co oczywiście dalej nie jest gwarantem pozyskania przez Państwa nowego klienta. Jednak pomyślmy....niech tylko 10 procent czyli np. 2 000 osób do których dotrze e-mail z Państwa ofertą kliknie w odnośnik kierujący do Państwa strony WWW i zapozna się z Państwa ofertą....w praktyce oznacza to już 2 000 nowych, potencjalnych klientów.

Jeżeli na telefon lub wysłanie zapytania ofertowego zdecyduje się tylko 10 procent z 2 000 nowych zainteresowanych Państwa ofertą osób..to jest to 200 osób, które chcą nawiązać z Państwem relacje biznesowe, a to tylko 0,01 procent ze 100 000 maili, które dla Państwa wysłaliśmy, ale aż 200 nowych szans na sprzedaż Państwa usług czy produktów.

Ten przytoczony przykład doskonale pokazuje jak dzięki naszej usłudze w bardzo krótkim czasie mogą Państwo pozyskać 200 nowych klientów. Oczywiście, liczby o których tu mówimy to tylko przykłady. Celowo pokazaliśmy że już przy procentowo minimalnym zainteresowaniu Państwa kampanią mailingową, pozyskują Państwo pokaźną liczbę cennych kontaktów z nowymi klientami. Co również istotne, biorąc pod uwagę szybkość wysyłki kampanii mailingowej nie ma w chwili obecnej lepszego rozwiązania na pozyskanie w przeciągu np. 1 dnia roboczego większej liczby nowych kontaktów biznesowych.

Proszę się teraz na spokojnie zastanowić…

Czy są Państwo w stanie wskazać bardziej atrakcyjną cenowo formę reklamy internetowej, gwarantującą wyższą stopę zwrotu.

Cennik kampanii mailingowej .

Wysyłka 50 000 adresów - 499,00 PLN

Wysyłka 100 000 adresów - 899,00 PLN

Wysyłka 200 000 adresów - 1499,00 PLN

Wysyłka 500 000 adresów - 2499,00 PLN

Wysyłka powyżej 500 000 adresów - ZAPYTAJ NAS O CENĘ

PROJEKT MAILA REKLAMOWEGO - PROJEKT GRAFICZNY

GRATIS !!!!

Poniżej lista działań, które wykonamy przed startem kampanii:

Audyt- analiza Państwa branży i oferty, ze szczególnym uwzględnieniem produktów/usług, które będziemy promować.

Analiza mocnych i słabych stron oferty.

Analiza Państwa strony WWW. Ewentualne sugestie dotyczące zmian, optymalizacji podstron, na które będą trafiały zainteresowane osoby.

Analiza grupy docelowej do której skierowane zostaną maile reklamowe.

Graficzne opracowanie projektu maila reklamowego.

Testy Antyspamowe.

Zapraszamy na naszą stronę www.royal-link.pl

Pozdrawiamy,

Royal-Link

Kontakt:
Nr telefonu: 534-825-045
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Royal-Link
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
GWARANTUJEMY!! Z Nami Pozyskasz Nowych Klientów !


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.