Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-19 | Odsłon: 21
ID ogłoszenia: 28613

Kulturyście Seniorowi ustabilizuje testosteron. Gwarancja.

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

TESTOLAN to pierwszy suplement diety regulujący gospodarkę hormonalną u mężczyzn. Dzięki naturalnym składnikom połączonym w unikalną kompozycję

TESTOLAN podnosi poziom testosteronu. W ten sposób usuwa negatywne skutki niedoboru testosteronu postępujące u mężczyzn wraz z wiekiem.

TESTOLAN dodaje energii, wzmacnia, pozwala budować masę mięśniową, podnosi libido, poprawia wydolność organizmu. Dzięki niemu można zmniejszyć niekorzystne skutki upływu czasu i poczuć przypływ energii! Wszechstronne działanie sprawia, że produkt jest wysoko oceniany i chętnie stosowany.
Produkt już jest w Polsce. Sprzedaż detaliczna i hurtowa. Cena 90 zł/1szt przy zakupie 6szt. Zapas do 6 m-cy.

Producent jest pewny jakości swojego produktu, dlatego obejmuje go gwarancją w przypadku niezadowolenia. Jeśli TESTOLAN nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu odeślij opakowanie w ciągu 90 dni. Otrzymasz zwrot pieniędzy.

Szczegółowy opis z ceną , opinie, zamawianie produktu z linku poniżej który proszę wkleić do przeglądarki:

http://nplink.net/MPR6K8Ok

Życzę zadowolenia z produktu.

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Piotr J.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  90 zł
Kulturyście Seniorowi ustabilizuje testosteron. Gwarancja.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.