Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-20 | Odsłon: 23
ID ogłoszenia: 28629

Ferie w Pensjonacie Amelia**


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Oferta obowiązuje od 15.01-25.02.2018r.Pakiet 7-dniowy - 529 zł/os

(6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji)

Pakiet 10-dniowy - 779 zł/os

(9 noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji)Pakiet 14-dniowy - 1 079zł/os

(13 noclegów, 13 śniadań, 13 obiadokolacji)Dzieci do 3 lat pobyt bezpłatny(bez świadczeń)

Dzieci 4-8 lat – 40% Zniżki

Dzieci 9-12 lat – 25 % Zniżki

Pobyt obejmuje:

Noclegi w komfortowo urządzonych pokojach
Codzienne śniadania w formie bufetu
Codzienne obiadokolacje
deser oraz kawa i herbata do każdej obiadokolacji,
Seans w saunie (30 min) - ilość uzależniona od wybranego pakietu,
10% zniżka zabiegi i masaże oferowane w pensjonacie
Przechowalnię sprzętu narciarskiego
20% zniżki na korzystanie ze stacji narciarskiej Kiczera Ski w Puławach
Internet Wi-Fi
Parking bezpłatny

Do ceny pobytu doliczana jest opłata klimatyczna.

Warunki rezerwacji i anulacji

Za pobyt pakietowy pobierany jest zadatek w wysokości 30% całkowitej wartości pobytu. Zadatek powinien być wpłacony w terminie do 3 dni od daty potwierdzenia rezerwacji przez ośrodek. Zadatek jest bezzwrotny.

W przypadku anulowania pobytu na mniej niż 3 dni przed przyjazdem lub nie pojawienia się, ośrodek ma prawo obciążyć gościa za całkowitą wartość pobytu.

W okresie 03.01 – 14.01.2018r. i 26.02 – 31.03.2018r. Rabat -10% na pobyt w Pensjonacie.

Oferty nie można łączyć z innymi promocjami lub rabatami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt:
podkarpackie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pensjonat Amelia
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Ferie w Pensjonacie Amelia**


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.