Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-24 | Odsłon: 20
ID ogłoszenia: 28721

Komfort dla Pań. Laserowe depilatory do domowego użytku.

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Rio Laser Hair Remover to wysokiej klasy depilator laserowy, która umożliwia bezbolesną i trwałą depilację. Dzięki Rio depilacja laserowa jest teraz dostępna praktycznie dla każdego, ponieważ koszt zakupu urządzenia jest kilkukrotnie mniejszy niż zabiegi depilacji laserowej w salonie kosmetycznym.

Przeznaczenie depilacja: twarzy, bikini, rąk i pach, nóg, pleców.
• niezwykła skuteczność,
• zapewnia bezbolesne usunięcie włosów,
• trwałe rezultaty (zupełnie jak w salonie!),
• znacznie niższy koszt w porównaniu z depilacja laserową w salonie,
• roczna gwarancja producenta.
Doskonałe depilatory laserowe Rio do domowego użytku. Dostępne w kilku wariantach konfiguracyjnych i cenowych stanowią najlepszą alternatywę dla depilacji laserowej wykonywanej w salonach kosmetycznych.

Rio Laser Hair Remover jest już w Polsce. Sprzedaż detaliczna do wyboru kilka modeli. Produkt importowany cena jest uzależniona od kursu walut.

Szczegółowy opis, aktualny cennik modeli, zdjęcia na stronie produktu, proszę wkleić link do przeglądarki.
http://nplink.net/2FgQfvSf

Zapraszamy do odwiedzenia strony produktu.

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Piotr J.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Komfort dla Pań. Laserowe depilatory do domowego użytku.Komfort dla Pań. Laserowe depilatory do domowego użytku.Komfort dla Pań. Laserowe depilatory do domowego użytku.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.