Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-04 | Odsłon: 86
ID ogłoszenia: 29400

Kalistenika Street Workout


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Kalistenika/Street Workout

Kalistenika (z greckiego Kallos i sthenos - piękno i siła) jest rodzajem ćwiczeń, które wykonuje się przy wykorzystaniu jedynie własnej masy ciała, bez specjalistycznych urządzeń. Kalistenika (znana również pod nazwą Street Workout) wpływa pozytywnie na układ krwionośny człowieka oraz kształtuje mięśnie, koordynację, zwinność i równowagę - umożliwia rozwój ciała w pełnym zakresie. Street Workout jest alternatywą dla siłowni, a w naszym klubie fitness właśnie o to chodzi, żeby klienci mogli spróbować czegoś innego niż monotonne ćwiczenia na maszynach izolujących ruch, co znacznie ogranicza rozwój motoryki człowieka. Zyskaj sprawność fizyczną i umięśnioną sylwetkę bez tradycyjnych maszyn, które można spotkać w każdej przeciętnej siłowni!

Kontakt:


Grunwaldzka 46
Rybnik
śląskie
Nr telefonu: 881782279
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Justyna
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Kalistenika Street Workout


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.