Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-13 | Odsłon: 18
ID ogłoszenia: 32174

Joga w Centrum Wellness, Warszawa, Żoliborz


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Dzień dobry. Mam na imię Ola. Przez sześć ostatnich lat uczyłam się, jak prawidłowo prowadzić zajęcia jogi, a od pół roku współpracuję z Centrum Wellness, które zajmuje się zdrowym stylem życia i prawidłowym odżywianiem.
Mam przyjemność poinformować, że kontynuujemy zapisy na zajęcia jogi w naszym klubie!
Jesteśmy otwarci dla każdego, niezależnie od wieku, płci, możliwości czy doświadczenia. Zajęcia będą prowadzone według schematu opracowanego przez profesjonalistów oraz ułożone tak, by każdy mógł z nich korzystać. Po ich skończeniu uczestnicy będą częstowani zbilansowanym posiłkiem potreningowym w postaci koktajlu odżywczego.
Prawidłowe oddychanie, mocne i rozciągnięte mięśnie, zdrowe ułożenie kręgosłupa i szczupła sylwetka to cele, w osiągnięciu których pomogą nam dobre odżywianie i fachowo ułożony program jogi.
Cena pojedynczych zajęć to 15 zł, w ramach karnetu 12 zł. Pierwsze wejście gratis.
Serdecznie zapraszam do naszego Klubu.
W razie jakichkolwiek pytań i chęci zapisania się proszę o kontakt:
792 762 991
sandrababych@ukr.net

Kontakt:


Broniewskiego 28
Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 792762991
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Ola Babych
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  12 zł
Joga w Centrum Wellness, Warszawa, Żoliborz


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.