Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-16 | Odsłon: 14
ID ogłoszenia: 32266

Weekend Czerwcowy w Iwoniczu Zdroju.


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Długi weekend to doskonała okazja do przedwakacyjnego wypoczynku.Zapraszamy Państwa do spędzenia razem z nami weekendu majowego(Boże Ciało) w Pensjonacie Amelia położonego w uzdrowiskowym miasteczku Iwonicz Zdrój. To urokliwe miejsce sprawi, że zapomnicie Państwo o troskach dnia codziennego, zregenerujecie siły w zgodzie z bieszczadzką przyrodą.Pakiet obejmuje:noclegi,

letnie śniadanka w formie bufetu szwedzkiego,

pyszne obiady na których nie zabraknie pysznej kuchni regionalnej,

kolacje w formie bufetu szwedzkiego,

bezprzewodowy Internet dostępny na całym obiekcie,

parking bezpłatny,

1/2 h sauny dla każdego pokoju GRATIS!

Bezpłatny parking oraz bezprzewodowy Internet,

zdrowa i orzeźwiająca woda źródlana Iwoniczanka dostępna w pokojach na przywitanie,

akceptujemy pobyt zwierząt domowych (dopłata 10 zł doba).Zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów pobytowych (28.05.18r. - 03.06.18r.):109 zł/doba za osobę z wyżywieniem 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacja)119 zł/doba za osobę z wyżywieniem 3 x dziennie (śniadanie, obiad i kolacja)Dzieci do 3 lat pobyt bezpłatny(bez świadczeń)Dzieci 4-8 lat – 40% ZniżkiDzieci 8-12 lat – 25 % ZniżkiPotwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku na nasze konto w kwocie 200 zł od pokoju.

Kontakt:
podkarpackie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Pensjonat
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Weekend Czerwcowy w Iwoniczu Zdroju.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.