Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-12-20 | Odsłon: 63
ID ogłoszenia: 20604

Dj na wesele, przyjecia - Dj Dawid konkferansjer, prezenter


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Zapewniam, że usługa jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. Państwa impreza może być prowadzona w stylu TRADYCYJNYM, NOWOCZESNYM bądź MIESZANYM.

W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI DJ/KONFERANSJER OBEJMUJE:
*Odtwarzanie muzyki - od lat:50/60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną, polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań zleceniodawców oraz ich gości.
*Prowadzenie uroczystości na sali - w przypadku wesel - powitanie państwa młodych oraz gości, pierwszy taniec, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców itp. - Do ustalenia.
- prowadzenie podczas innych wydarzeń ustalane z każdym klientem indywidualnie.
*Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości.

DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie/branży muzycznej oraz wykształcenie muzyczne w specjalności TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS!

MATERIAŁY VIDEO (adres należy skopiować i w kleić w wyszukiwarce youtube):
Film 1
https://www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98
Film 2 NOWOŚĆ 2015 !!!
https://www.youtube.com/watch?v=xg_1dqYDir4

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 lub dawid.slaga@wp.pl
Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o kontakt telefoniczny lub o wiadomości na priv.

PS. Na życzenie organizuję również dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Kontakt:
śląskie
Nr telefonu: 508 501 542
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Dawid
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Dj na wesele, przyjecia - Dj Dawid konkferansjer, prezenterDj na wesele, przyjecia - Dj Dawid konkferansjer, prezenterDj na wesele, przyjecia - Dj Dawid konkferansjer, prezenter


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.