Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2016-12-30 | Odsłon: 82
ID ogłoszenia: 20842

Polskie Kino Wolność - autentyczna historia Polaków w czasie 2 wojny światowej


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Poznaj losy Polskich rodzin wypędzonych z kresów z Polski przez bandy ukraińskie.

Zobacz jak Polacy radzili sobie w niemieckich obozach pracy w czasie 2 wojny światowej.

Niemiecki obóz pracy Basser ( obsługa samolotów zwiadowczych) w którym byli Polacy poruszał się wraz z linią frontu - Polska - Stryj, Węgry Unvgar, Niemcy, Lichtentanne, Stenn, Zwickau.

Poznaj losy Polaków w 40 tysięcznym obozie Polaków w Coburgu po wyzwoleniu ich przez Amerykanów.

Zobacz jak powstało Polskie Kino Wolność założone w obozie Polaków w Coburgu na terenie Niemiec w 1945 roku.

Szukasz pomysłu na film historyczny oparty na faktach? Jesteś scenarzystą i chciałbyś napisać scenariusz na autentycznych wydarzeniach polskich rodzin z czasów 2 wojny światowej?

Poszukujesz autentycznych historii polskich rodzin z czasów 2 wojny światowej, o ukraińskich wypędzeniach Polaków oraz niemieckich obozów pracy opartych na faktach?

Zapraszamy do spisanej całej tej historii oraz szeregu zdjęć i dokumentów z tamtych czasów na :

www.polskiekinowolnosc.pl

Chcesz wiedzieć więcej lub się z nami skontaktować - skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie - polskiekinowolnosc.pl

Kontakt:Polska
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: PolskieKinoWolnosc
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 zł
Polskie Kino Wolność - autentyczna historia Polaków w czasie 2 wojny światowej


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.