Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-02 | Odsłon: 63
ID ogłoszenia: 28208

Sprzedaż Korg PA4X Oriental 76 76-kluczowy profesjonalny ara

Dodane przez: oasisworld

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Sprzedaż: Korg pa4x 76 Professional, stacja robocza Yamaha Tyros5-76, Pioneer CDJ-2000 Nexus, cyfrowy kontroler DJ Numark NS7II

Korg PA4X Oriental 76 76-kluczowy profesjonalny aranżer

Pa4X ORIENTAL to potężny dodatek do uznanych na całym świecie serii Pa firmy KORG. Pa4X ORIENTAL jest doskonałym partnerem do komponowania piosenek i performance'u, dostarczając najnowocześniejszą kolekcję wysokiej jakości zintegrowanych dźwięków i stylów. Oprócz wszystkich funkcji, dźwięków i stylów standardowego Pa4X, Pa4X ORIENTAL zawiera również muzyczne dane charakterystyczne dla gatunków muzyki bliskowschodniej. Instrumenty strunowe, wiatry, różne instrumenty perkusyjne i wiele innych dźwięków są dołączone wraz z kilkoma dodatkowymi stylami, które nadają się do muzyki tradycyjnej i nowoczesnej.

Zawarte elementy
Kabel zasilający AC, stojak muzyczny
DVD-ROM: zawiera podręczniki użytkownika w formacie pdf, podręcznik wideo i sterownik USB-MIDI KORG

Akcesoria
System amplifikacji PaAS
Stojak na klawiaturę ST-SV1
Zestaw instalacyjny dysku twardego HDIK-3 (tylko dla 61 klawiszy)
Pedał multiswitchowy EC-5
Kontroler stóp EXP-2
Pedał XVP-20 Vol / Exp
Pedał ekspresji / objętości XVP-10
DS-1H Pedał tłumika (wsparcie w połowie pedałowania)
Przełącznik pedału PS-1
Przełącznik pedału PS-3

Półważone klawisze z Velocity i Aftertouch
Ulepszony system operacyjny
Wielozadaniowość, ładowanie podczas odtwarzania
EDS-X (Enhanced Definition Synthesis - eXpanded)
Filtry z rezonansem - trzy pasma korektora dla każdego utworu

Metoda wysyłki: FedEx / DHL
Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zapytań o zakup:
Kontaktowy adres e-mail: guaranteesales.inc@gmail.com
WHATSAPP: +16602368857
WHATSAPP: +17405000524
Czat Skype: guaranteesales
BÓG wzbogaci twoją kieszeń o kontakt z nami.

Kontakt:


Rondo ONZ 1 00-124 Warsaw, Poland
Warsaw
mazowieckie
Nr telefonu: 999999999
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Oasis World
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  7 900 zł
Sprzedaż Korg PA4X Oriental 76 76-kluczowy profesjonalny araSprzedaż Korg PA4X Oriental 76 76-kluczowy profesjonalny araSprzedaż Korg PA4X Oriental 76 76-kluczowy profesjonalny ara


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.