Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-16 | Odsłon: 17
ID ogłoszenia: 32237

Pizzeria na sprzedaż - know how, receptury, przyuczenie

Dodane przez: mKWADRAT

Stan przedmiotów: używane

Treść ogłoszenia:

Na sprzedaż dobrze prosperująca pizzeria. W wystawionej cenie: Know how, przyuczenie wraz z przekazaniem wszystkich tajników oraz receptur. Możliwość przejęcia wynajmowanego lokalu znajdującego się w bardzo dobrym punkcie, w Centrum miasta.

W cenie przejmowanego biznesu kompletne wyposażenie:

- piec Pizza Master (warty 30 000 zł)
- chłodziarka dwukomorowa Handy (8900 zł)
- chłodziarka Rapa (4000 zł)
- miesiarka do ciasta Pizza Group (4500 zł)
- zamrażalka szufladowa Liebher (5000 zł)
- stół z granitu 2mx1m (3500 zł)
- nadstawa chłodnicza (2800 zł)
- okap z wyciągiem dymu i oparów (6500 zł)
- stoły ze stali nierdzewnej (12000 zł)
- wyposażenie sali - meble holenderskie (5000 zł)

Zapraszamy do naszego biura w celu bliższego zapoznania się z ofertą.

Prowizję biura pokrywa sprzedający.

Kontakt:Ełk
warmińsko-mazurskie
Nr telefonu: 535536308
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Wojciech Ogonowski
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  160 000 zł
Pizzeria na sprzedaż - know how, receptury, przyuczeniePizzeria na sprzedaż - know how, receptury, przyuczeniePizzeria na sprzedaż - know how, receptury, przyuczenie


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.