Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-12 | Odsłon: 23
ID ogłoszenia: 29562

OPERATOR PRASY KRAWEDZIOWEJ CNC HOLANDIA


Treść ogłoszenia:

OPERATOR PRASY KRAWEDZIOWEJ
Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientow w okolicy Zwolle poszukuje osoby do samodzielnej obslugi PRASY KRAWEDZIOWEJ.

Wymagania:
Doswiadczenie jako operator prasy krawedziowej CNC,
Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
Prawo jazdy kat. B.
Dostepnosc na dlugi okres czasu.

Oferujemy:
Stale godziny pracy od pon. do piatku,
Ewentualnie dodatkowo platne nadgodziny,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zakwaterowanie i ubezpieczenie,
Opieke koordynatora na miejscu,
Mozliwosc nawiazania wieloletniej wspolpracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomosci wpisujac PRASA KRAWEDZIOWA.

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Anna
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
OPERATOR PRASY KRAWEDZIOWEJ CNC HOLANDIA


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.