Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-12 | Odsłon: 8
ID ogłoszenia: 27330

Produkcja sałatek owocowych i warzywnych


Treść ogłoszenia:

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Lokalizacja

Niemcy

Stawka

9,50 euro brutto/godz.

Zakres prac

• produkcja sałatek owocowych i warzywnych – maszynowe i ręczne obieranie, krojenie owoców oraz warzyw

• kontrola jakości gotowych produktów

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

• doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży spożywczej)

• gotowość do cyklicznych wyjazdów do pracy za granicą

• gotowość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie (koszt ok. 30 euro)

• mile wdziana znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Oferujemy

legalne zatrudnienie
zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
wsparcie w organizacji transportu
wsparcie polskojęzycznego opiekuna w państwie wykonywanej pracy

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na rekrutacja@contrain.pl
Osoby z woj. łódzkiego,świętokrzyskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego,warmińsko- mazurskiego jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer 42-680-45-85
Osoby z woj. wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, lubuskiego jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 503 193 297
Osoby z woj. opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 605 075 375
Osoby z woj. podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer 16 675 19 04 lub 16 676 80 02

Kontakt:
kujawsko-pomorskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Brak Informacji
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
nopic


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.