Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-13 | Odsłon: 10
ID ogłoszenia: 27364

Pracownik magazynu – branża ogrodnicza

Dodane przez: jurecka

Treść ogłoszenia:

Zmień otoczenie i zacznij pracę w magazynie jednego z największych sklepów sprzedających artykuły z branży ogrodniczej!

BONUS! Zacznij pracę już teraz i zgarnij darmowy abonament Vodafone, który pozwoli Ci na rozmowy, SMSowanie i Internet 3GB w UE ZA DARMO!

Miejsce pracy: Holandia

Czym będziesz się zajmować?

- Zbieraniem zamówień
- Kontrolą jakości towarów
- Wykonywaniem bieżących prac magazynowych

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stałą ilość godzin pracy w sezonie
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Ubezpieczenie
- Zakwaterowanie
- Transport do Holandii
- Darmowy posiłek w pracy
- Pracę z przyjemnymi produktami (kwiaty, rośliny, akcesoria ogrodnicze itp.)
- Darmowy abonament Vodafone, które pozwoli Ci na rozmowy, SMSy i Internet w UE!

Czego oczekujemy od Ciebie?

- Znajomości języka angielskiego
- Zaangażowania, samodzielności, precyzyjności
- Gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania cv na adres: wroclaw@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.

Kontakt:
dolnośląskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Pracownik magazynu – branża ogrodnicza


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.