Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-13 | Odsłon: 1
ID ogłoszenia: 27365

Pracownik produkcji z produktami świeżymi

Dodane przez: jurecka

Treść ogłoszenia:

Szukasz pracy za granicą bez znajomości języków obcych? A co powiesz na pracę w Amsterdamie?

Nasz klient to Sanday's Bakeries znany producent wysokiej jakości kanapek sałatek oraz innych produktów świeżych. Produkty naszego klienta dostarczane są dla linii lotniczych, stacji benzynowych oraz marketów.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Jako pracownik Sanday's Bakeries odpowiedzialny będziesz za cały proces produkcji produktów świeżych, do głównych obowiązków należą:

• Przygotowanie produktów do kanapek: mycie, krojenie i przygotowanie warzyw do kanapek
• Przygotowanie kanapek oraz sałatek
• Pakowanie gotowych produktów do wysyłki
• Kontrola jakości produktów
• Zgłaszanie nieprawidłowości do osoby nadzorującej proces
• Prace porządkowe na hali produkcyjnej

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA!

Oferujemy / Co otrzymasz od nas?

• Atrakcyjną stawkę godzinową
• Dodatek wakacyjny 8%
• Rezerwę na poczet urlopu
• Cotygodniowa wyplata
• Możliwość pracy na długi okres czasu
• Całodobowy dostęp do swojego paska wypłaty, planu dzięki aplikacji MyOTTO
• Trening przed rozpoczęciem pracy\
• Ubranie robocze


Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania cv na adres: wroclaw@ottopraca.eu


Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-00 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.

Kontakt:
dolnośląskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Pracownik produkcji z produktami świeżymi


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.