Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-12 | Odsłon: 12
ID ogłoszenia: 29565

Uzyskaj zadośćuczynienie 300 do 2000zł za SPAM pomagaj innym

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Mamy dla Ciebie szansę na dostanie odszkodowania, tym razem za…

Lider w branży Dochodzenia Odszkodowań działający od 2004 roku na Polskim rynku oraz 5-ciu krajów europejskich. Od 10-10-2017 wprowadziliśmy na Polski rynek nową usługę prawną popularną w krajach zachodnich czyli odszkodowania za niechciany SPAM w poczcie elektronicznej.

Bądź z nami na niezobowiązującym Webinarze prowadzonym
przez Daniela Kubacha już w najbliższy poniedziałek
15 stycznia 2018 roku o godzinie 20.00
tym razem weź sprawy w swoje ręce i zmień przyszłość, bo chyba przyznasz nam rację,
że każdemu przyda się dodatkowa gotówka, która tym bardziej IM SIĘ NALEŻY!

Zarezerwuj miejsce: http://webinar-odszkodowanie-za-spam.keep.pl

Nie jesteś przekonany? Myślisz, że Ciebie to i tak nie dotyczy?
Możliwe, że tak jest, ale chyba warto poświęcić niecałe 30 minut i wiedzieć z czego rezygnujesz niż od razu rezygnować z odszkodowania, które całkiem możliwe, że Ci się należy.

Większość uzyskanych dla naszych Klientów odszkodowań to kwoty rzędu do 2000zł. Minimalna kwota, którą udało nam się pozyskać wynosiła 360zł.

Daj sobie i nam szansę!

Zapisz się: http://webinar-odszkodowanie-za-spam.keep.pl

Kontakt:


http://webinar-odszkodowanie-za-spam.keep.pl

mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Piotr J.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Uzyskaj zadośćuczynienie 300 do 2000zł za SPAM pomagaj innymUzyskaj zadośćuczynienie 300 do 2000zł za SPAM pomagaj innym


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.