Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-06-12 | Odsłon: 7
ID ogłoszenia: 32663

Magazynier - bezpłatne dojazdy i uzyskanie uprawnień!


Treść ogłoszenia:

Uwaga! Oferta pracy dla szukających stałego, atrakcyjnego zatrudnienia!
JAK? Stanowisko magazyniera z obsługą wózków widłowych!
NIE MASZ UPRAWNIEŃ? Pracodawca za darmo, bez konsekwencji zafunduje Ci kurs. Badania psychotechniczne również zapewnia pracodawca. Nieźle, co? ;)
GDZIE? Siechnice. Jesteś z Wrocławia? Żaden problem, świetny dojazd do firmy zapewnia komunikacja miejska – dojazdy m.in. Z Dworca Głównego i Galerii Dominikańskiej.
CZEGO WYMAGAMY? Sumienności i chęci do pracy. Wiemy, że każdy zakład jest inny, więc nie mamy oczekiwań typu 10 lat doświadczenia i wszystkie możliwe kursy ;) Wszystkiego Cię nauczymy i wyszkolimy, musisz tylko chcieć!
DLACZEGO POWINIENEŚ APLIKOWAĆ NA TĘ OFERTĘ? Okres próbny to umowa o pracę tymczasową (wszystkie składki opłacone, płatne zwolnienia chorobowe, możliwość ubezpieczenia członków rodziny), zapewniony etat bezpośrednio u pracodawcy po okresie próbnym NIE dłuższym niż 4 miesiące, gwarantowaną podstawę 2700/2900 zł brutto (w zależności od działu) , BARDZO atrakcyjne premie (gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady otrzymywania premii - wewnętrzny regulamin dokładnie określa, za co można ją uzyskać!) - nawet 1300 zł miesięcznie!!! - tyle premii co miesiąc widnieje na paskach płacowych naszych pracowników :).
Wyślij CV i przekonaj się, że warto z nami pracować :)

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
UWAGA! PONIŻSZA KLAUZULA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ W PAŃSTWA CV, ŻEBYŚMY MOGLI JE UWZGLĘDNIĆ W PROCESIE REKRUTACJI!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].
INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Kontakt:
dolnośląskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: AWG SP. ZO.O.
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
nopic


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.