Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-06-12 | Odsłon: 6
ID ogłoszenia: 32670

Opieka nad niedosłyszącą Seniorką-1500 euro netto+ premia!!!


Treść ogłoszenia:

PRACA W OPIECE
Miejsce: 34246 Vellmar / 170 km od Hanoweru
Termin wyjazdu: od 01.07 na 6/8 tygodni

Wynagrodzenie :

1500 euro na umowie zleceniu + 50 EURO PREMII WAKACYJNEJ
1750 euro na działalności

+koszty podróży

Poszukujemy opiekunki dla osoby starszej:
Seniorka w wieku 97 lat, 165 cm , 70 kg. Podopieczna cierpi na nietrzymanie moczu, jednak stara się jak najczęściej korzystać z krzesełka toaletowego ( nie lubi pampersów ). Pflegegrad- 5. Ma średnie problemy ze słuchem. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, lub z rollatorem ale nie ma transferu, wymaga tylko pomocy podczas wstawania. Nie ma wstawania w nocy. Potrzebna jest pomoc w codziennej higienie, ubieraniu, obowiązkach domowych. Seniorka wstaje o 7.30 i kładzie się spać o 19.30.W domu jest też pies którego trzeba wyprowadzać dlatego ważne aby Opiekunka lubiła zwierzęta-piesek miły, przyjazny.
Do dyspozycji jest łóżko medyczne, materac przeciwodleżynowy, wózek, rollator, krzesełko toaletowe. Podopieczna mieszka w małym mieście, w domku, sklepy w odległości spaceru. Jest internet, osobna łazienka dla Opiekunki.

OCZEKUJEMY:
-język dobry
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

OFERUJEMY:
- w miesiącach lipiec i sierpień po 50€ premii wakacyjnej
- dajemy możliwość wyboru ubezpieczenia, polskie bądź niemieckie,
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

BEST CARE 24 AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY
UL. JASNA 11
58-500 JELENIA GÓRA ( II PIĘTRO)
TEL. 538 109 848
538 109 888
735 140 466

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Kontakt:
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Best Care
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Opieka nad niedosłyszącą Seniorką-1500 euro netto+ premia!!!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.