Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-06-13 | Odsłon: 7
ID ogłoszenia: 32689

Znasz podstawy niemieckiego-praca w opiece od 1.07+premia


Treść ogłoszenia:

PRACA W OPIECE
Miejsce: 87439 Kempten
Termin wyjazdu: od 1.07 na 6/8 tygodni

Wynagrodzenie :

1000 euro na umowie zleceniu + 50€ PREMII WAKACYJNEJ
1200 euro na działalności

+koszty podróży

Poszukujemy opiekunki dla osoby starszej:
Małżeństwo. Pani całkowicie fit, sprząta, gotuje , zupełnie samowystarczalna. Opiekunka zajmuje się tylko opieką nad Seniorem- 93 lata, 65 kg. Cierpi na Parkinsona, porusza się na wózku lub leży ( łóżko medyczne ). Podopieczny ma cewnik , problemy ze wzrokiem. Opiekunka dogląda dziadka i przeciera dla niego pokarm. Jeśli chodzi o higienę – przychodzi Pflegedienst.
Dla Opiekunki pokój na osobnym piętrze, rower do dyspozycji. Na zakupy 5 minut.

OCZEKUJEMY:
-język podstawowy
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

OFERUJEMY:
-w miesiącach wakacyjnych ( lipiec/sierpień ) za każdy miesiąc + 50€ premii
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

BEST CARE 24 AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY
UL. JASNA 11
58-500 JELENIA GÓRA ( II PIĘTRO)
TEL. 538 109 848
538 109 888
735 140 466

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Kontakt:
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Best Care
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Znasz podstawy niemieckiego-praca w opiece  od 1.07+premia


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.