Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-07-13 | Odsłon: 10
ID ogłoszenia: 33665

OPIEKA NAD MOBILNA SENIORKA W LEONBERG - OD 27.07 + PREMIE!


Treść ogłoszenia:

Firma Angel Care 24 poszukuje opiekunki do mobilnej seniorki w LEONBERG (BADENIA-WIRTEMBERGIA)
START: 27.07. (NA ZASTĘPSTWO NA 6 TYGODNI).

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Do opieki jest Pani (92 lata, 48 kg, 157 cm) z demencją, częściową inkontynencją oraz problemami z sercem;
Porusza się samodzielnie;
Mieszka sama w domu jednorodzinnym;
Do podopiecznej przychodzi raz dziennie Pflegedienst oraz trzy razy w tygodniu pomoc domowa;
Dla opiekunki przeznaczono osobny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia. Dodatkowo opiekunka ma wolne w czwartek wieczorem oraz cały piątek!
Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI! + WYSOKIE PREMIE LETNIE!
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy

• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
DUŻO ATRAKCYJNYCH OFERT PRACY W ANGEL CARE 24!

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 838 900 - wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

Kontakt:
Nr telefonu: 733 838 900
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: daria
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
OPIEKA NAD MOBILNA SENIORKA W LEONBERG - OD 27.07 + PREMIE!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.