Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-09 | Odsłon: 25
ID ogłoszenia: 34690

Promujemy nowy produkt prawny Stop spam-owi.

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Każdego dnia Polacy otrzymują bez ich zgody na skrzynki pocztowe niechciane, nachalne wiadomości czyli Spam. Są to treści: erotyczne +18, zdrowie, szkolenia, pożyczki, itd.
Zachęcamy do zapoznania się z tym anonsem. Możecie Państwo otrzymać wysokie odszkodowanie za otrzymane przez Was i znajomych spam-y, macie też możliwość budowania struktury w oparciu o prosty produkt i nieograniczony rynek (w Polskiej poczcie elektronicznej Spam zajmuje ok. 50%).

Spam pewny – to niechciane, niepotrzebne elektroniczne wiadomości handlowe lub newslettery od Firm z siedzibą w Polsce na które nie wyraziliśmy zgody. Otrzymany do 3 lat wstecz. Stanowi to czyn Nieuczciwej Konkurencji wg Ustawy, który jest zagrożony karą Grzywny (zgodnie z art. 24 Ustawy), natomiast ściganie rozpoczyna się na wniosek Poszkodowanego. Wstępnie potwierdzony pismem Reklamacyjnym wg wzoru otrzymanego z naszej Kancelarii Prawnej do domniemanego nadawcy spamu.

Lider w branży Prawnej Dochodzenia Odszkodowań działający od 2004 roku na Polskim rynku oraz 5-ciu krajów europejskich. Od 10.10.2017 uruchomił w Polsce usługę prawną popularną w krajach zachodnich czyli odszkodowania za niechciany SPAM od Podmiotów Gospodarczych z siedzibą w Polsce.

Większość uzyskanych dla Klientów odszkodowań to kwoty rzędu do 2000 zł. Minimalna kwota, którą udało się Kancelarii uzyskać wynosiła 360 zł , (Odszkodowania uzyskujemy w terminie: Ugody do ok. 3 m-cy. Sprawy sądowe do 6 m-cy, jednostkowe dłużej).
Nie jesteś Przekonana/ny? Myślisz, że Ciebie to i tak nie dotyczy?
Nie czekaj sprawdź skrzynkę pocztową i zgłoś SPAM.

- Rozpatrzenie zgłoszenia 1 Sprawy koszt 1zł. - Jeżeli sprawa ma szansę na wygranie następuje podpisanie prowizyjnej Umowy z Kancelarią, - Wysyłka podpisanej Umowy i Pełnomocnictwa za potwierdzeniem odbioru koszt do 20 zł. Prowizja dla Kancelarii będzie do zapłacenia ( z odszkodowania wygranej sprawy pokwitowana fakturą vat).

Wskazówki: który Spam może być zgłoszony na stronie: http://stop-spamowi.keep.pl

Klient zgłasza nam Spam po 30 dniach od wysłania pisma reklamacyjnego wg wzoru od Kancelarii (w przypadku braku odpowiedzi na reklamację lub jej pozytywnego potwierdzenia) do nadawcy spamu wysłanego mailem lub pocztą tradycyjną. .

Zgłoś spam: http://twoi-prawnicy.keep.pl

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Ogólnopolska Kancelaria PRAWNIK
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 zł
Promujemy nowy produkt prawny Stop spam-owi.Promujemy nowy produkt prawny Stop spam-owi.Promujemy nowy produkt prawny Stop spam-owi.


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.