Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-09 | Odsłon: 16
ID ogłoszenia: 34691

Praca satysfakcjonująca i dobrze płatna. Nowość pracy online

Dodane przez: Piotr67

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Szanowni Państwo

Oczekiwania od Kandydata:
- ukończone 18 lat
- dostęp do Internetu , praktyczna umiejętność załączania do zgłoszenia wymaganych od Klienta dokumentów wykonanych aparatem cyfrowym, tel. komórkowym lub skanerem.
- motywacja do pracy i zarabiania dużych pieniędzy.

Nie wymagamy wykształcenia prawniczego jedynie ogólnej orientacji w codziennym Prawie.
Pani / Pana praca z Osobami lub Firmami będącymi w procesie windykacji na każdym jej etapie będzie polegać na wskazaniu kontaktu lub zgłoszenie problemu prawnego on-line w Portalu prawników naszej Kancelarii (Kancelaria zapewnia bezpłatne rozpatrzenie zgłoszenia)w celu:

- ustalenia czy roszczenie być może uległo przedawnieniu .
- ustalenia zasadności roszczeń Wierzyciela w stosunku do Dłużnika.
- weryfikacji, sprawdzeniu prawidłowości naliczenia wysokości kosztów windykacyjnych lub komorniczych (w przypadku naruszeń prawa na wniosek Klienta możemy wystąpić do Sądu o odszkodowanie).
- pomoc prawna w przypadku: namolnych telefonów, nachodzenia rodziny, szantażowania itp.
- pomocy prawnej w częściowym lub całkowitym umorzeniu długu z powodu niemożności spłaty, czyszczenie BIK, KRD i innych baz dłużników.
- uzyskania pomocy negocjacyjnej w odkupieniu Długu na korzystnych warunkach od Wierzyciela.
- każda inna pomoc uzależniona od złożoności i charakteru sprawy

Ogólnopolska Kancelaria Prawna opracowała wyjątkowy sposób STOP WINDYKACJI na to jak możesz pomóc Innym lub Sobie i zarobić na tym pieniądze! W Polsce mamy ponad 2,5 mln zadłużonych osób to są ludzie, którym możemy pomóc. Jedni zgłoszą swoje sprawy, innym bardziej będzie zależało na zarabianiu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jeśli dostarczono Państwu lub innym Osobom: nakaz zapłaty z sądu, od windykatora, banku lub innej firmy? Możliwe, że wcale nie musicie go płacić! Anulujcie dług, odzyskajcie wolność finansową ,
(a może znasz takich ludzi: zobacz od razu jak możesz im pomóc i zarobić na tym pieniądze). Pomogliśmy już 30000 zadowolonym Klientom w łagodzeniu przebiegu Windykacji.

Zapraszamy do udziału w najbliższym Webinarze omawiającym projekt :

http://webinar-stopwindykacji.keep.pl

Praca dorywcza on-line na terenie RP. Więcej informacji na stronie:
http://twoi-prawnicy.keep.pl

Zapoznaj się z treścią Umowy i Regulaminu. Rejestracja w Portalu Kancelarii dla zainteresowanych partnerów:
http://partner-rejestracja.keep.pl

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Ogólnopolska Kancelaria PRAWNIK
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Praca satysfakcjonująca i dobrze płatna. Nowość pracy onlinePraca satysfakcjonująca i dobrze płatna. Nowość pracy onlinePraca satysfakcjonująca i dobrze płatna. Nowość pracy online


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.