Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-08-10 | Odsłon: 6
ID ogłoszenia: 34715

Dyrektor Zarządzający

Dodane przez: wbs

Treść ogłoszenia:

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Miejsce pracy: Głuchołazy
Nr ref.: DZ/GŁ/18

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie firmą produkcyjną w zakresie sprzedaży, produkcji i finansów.
- Kontrolowanie realizacji celów, współtworzenie strategii firmy oraz podejmowanie decyzji dotyczących jej rozwoju.
- Opracowywanie procedur organizacyjnych i wewnętrznych zasad funkcjonowania firmy oraz poszczególnych jej działów.
- Rozwój biznesu poprzez obsługiwanie obecnych rynków sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych.
- Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych.
- Nadzorowanie działań ukierunkowanych na pozyskiwanie nowych funduszy oraz osiąganie możliwych zwrotów kosztów inwestycyjnych.
- Tworzenie optymalnej polityki kadrowej, socjalnej i szkoleniowej.

Wymagania:

- Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
- Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji.
- Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia, kierowania i zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy własnej.
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie lub Inżynieria Produkcji lub pokrewne).
- Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

- Realny wpływ na kierunki rozwoju firmy.
- Odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
- Mieszkanie służbowe.
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, służbowy samochód).
- Benefity: ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, wycieczki integracyjne, dostęp do szkoleń.
- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: kariera@wbspraca.pl
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: DZ/GŁ/18

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Kontakt:

Głuchołazy
opolskie
Nr telefonu: 123984144
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: WBS Doradztwo Personale
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:

Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.