Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-07 | Odsłon: 12
ID ogłoszenia: 27212

korepetycje, nauka gry na pianinie


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Udzielam lekcji gry na fortepianie na Os. Rusa dla osób w każdym wieku.
 
Jestem magistrem wychowania artystycznego, specjalność: edukacja muzyczna. Muzyka od wielu lat jest moją życiową pasją.
 
Zajęcia prowadzę z zaangażowaniem w przyjaznej atmosferze, co sprawia, że podczas nauki panuje atmosfera swobody i braku stresu. Zależy mi na tym, aby moi uczniowie czuli się na zajęciach naturalnie.
 
 
Dla osób dorosłych chcących zadbać o szerszy rozwój w zakresie wiedzy muzycznej, prowadzę również zajęcia z teorii muzyki. Zawierają one takie zagadnienia jak: kształcenie słuchu, rytmikę, zasady muzyki,  literaturę muzyczną .
 
Cena 180 zł miesięcznie (45 min. x 4 lekcje).
 

Kontakt:


Os. Rusa
Poznań
wielkopolskie
Nr telefonu: 504237637
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Gabriela
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
nopic


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.