Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-09-08 | Odsłon: 12
ID ogłoszenia: 27227

Kurs angielskiego - przygotowanie do CAE - we Wrocławiu


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Kurs angielskiego - przygotowanie do CAE we Wrocławiu

Szkoła Językowa Diverslingva zaprasza na kursy przygotowawcze do egzaminu CAE. Kurs prowadzony jest na poziomie Advanced oraz Proficiency i jest kompleksowo skupiony na wszystkich obszarach języka angielskiego.
Połączenie najskuteczniejszych metod nauczania, najciekawszych materiałów do nauki oraz profesjonalizmu naszych lektorów gwarantuje, że nauczą się Państwo angielskiego na najwyższym poziomie.
Proponujemy zajęcia:
grupowe od 4 do 7 osób
w dwójkach - 2 osoby na zbliżonym poziomie
indywidualne - sam na sam z lektorem

Więcej informacji oraz zapisy:
Diverslingva
ul. Podwale 36a, Wrocław
tel: 515 981 353, 504 696 741
email: diverslingva@diverslingva.eu
www.diverslingva.eu

Kontakt:


Podwale
Wrocław
dolnośląskie
Nr telefonu: 515981353
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Diverslingva
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Kurs angielskiego - przygotowanie do CAE - we WrocławiuKurs angielskiego - przygotowanie do CAE - we WrocławiuKurs angielskiego - przygotowanie do CAE - we Wrocławiu


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.