Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-05-18 | Odsłon: 11
ID ogłoszenia: 32333

Zdobądź tytuł "Technika" bezpłatnie! Nie wymagamy matury!


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Skończyłeś szkołę ?
Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem?
Chcesz w ciągu roku zdobyć nowy zawód i zachować status studenta?
Zgłoś się do nas!
U NAS :
- przyjazna atmosfera
- profesjonalna kadra dydaktyczna
- zajęcia we własnych salach i pracowniach, w CENTRUM miasta!
- Płatne staże finansowane z ze środków UE
Rekrutujemy na kierunki m.in
- technik administracji
- technik bhp
- technik archiwista
- opiekun medycznych
- florysta
- technik turystyki wiejskiej
- opiekunka środowiskowa
- i inne!
Pełna oferta -www.as.edu.pl
UWAGA: REKRUTACJA już trwa, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca!!
Zapisz się online -->http://as.edu.pl/zapisy-online/
Suwałki,
ul. Sejneńska 1
tel: 662 232 335

Kontakt:


ul. Sejneńska 1
Suwałki
podlaskie
Nr telefonu: 662232335
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Akademia Sukcesu
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Zdobądź tytuł "Technika" bezpłatnie! Nie wymagamy matury!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.