Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-06-04 | Odsłon: 49
ID ogłoszenia: 25439

Zapraszamy dzieci do Krakowskiej Jaskini Solnej!


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Zapraszamy do naszej bajkowej krainy zarówno małych, jak i dużych! Dla każdego znajdzie się coś dobrego :)
Dzieciom, pobyt uprzyjemni słuchanie muzyki, zabawa ekologicznymi zabawkami w piaskownicy solnej, czytanie książeczek czy kolorowanie rysunków i malowanek.
Dynamiczna zabawa solą, jej podrzucanie, przesiewanie, przesypywanie sprawi iż powietrze wzbogaci się o pyłek solny, który będzie wdychany przez bawiące się dziecko. Będzie to niezapomniany, beztroski i zdrowy czas spędzony razem z nami!
Rodzice i opiekunowie w tym czasie, mogą się zrelaksować wygodnie na leżaczkach, bądź dołączyć do zabawy w ruinach zamku razem ze swoimi pociechami :)
Tych, którzy chcą zrelaksować się całkowicie, zapraszamy do jaskini przeznaczonej tylko dla osób dorosłych!
Zapraszamy!

Dzieci we wtorki i czwartki wchodzą do Jaskini Solnej bezpłatnie, a w pozostałe dni jedynie za 6 zł*!
*Jedno dziecko (do 12 roku życia) do 1 osoby dorosłej.

Kontakt:


Ul. Długa 48/21
Kraków
małopolskie
Nr telefonu: 126237190
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Jaskinia Solna
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
Zapraszamy dzieci do Krakowskiej Jaskini Solnej!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.