Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-12-08 | Odsłon: 67
ID ogłoszenia: 28955

Akwarium dla meduz, nie rybki, MEDUZY żywe, prezent


Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Kiedyś niezwykle modne były lampy "z lawą". Dziś jako nieliczni w Europie proponujemy coś bardziej widowiskowego: podświetlane zbiorniki z żywymi meduzami !!

Jest to zestaw dla początkującego hodowcy meduz. W jego skład wchodzą akwarium, przewody, rurki i pompę wody, termometr, pożywienie i podświetlanie LED. Po zainstalowaniu całości możecie u nas zamówić żywe meduzy, które należy umieścić w akwarium.


Chcielibyśmy je Państwu zaoferować jako prezent oraz pomoc edukacyjna dla dziecka. Może też służyć jako narzędzie do relaksowania się oraz terapii dla dzieci czy osób niepełnosprawnych. Ze względu na swój design idealnie sprawdzi się również jako ozdoba w wielu biurach czy domach.

Chętnie pomożemy z wyborem. Odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie akwarium, meduz i ich hodowli. Wszelkie potrzebne informację wraz z cennikiem znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej meduzy.com.pl .

Wszystkie zestawy mamy na stanie, "od ręki" - więc nie czekacie długo na realizację zamówienia.

Wszystkie zestawy zawierają również niezbędne akcesoria do pomiaru zasolenia, mierzenia jakości wody oraz pokarm.

Akwaria posiadają wbudowane podświetlenie LED.

Oferujemy je w różnych wersjach kolorystycznych!

Podana cena na aukcji to cena najmniejszego akwarium.

ZAPRASZAMY !

Kontakt:Cała Polska
pomorskie
Nr telefonu: 608322105
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: meduzy.com.pl
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 650 zł
Akwarium dla meduz, nie rybki, MEDUZY żywe, prezentAkwarium dla meduz, nie rybki, MEDUZY żywe, prezentAkwarium dla meduz, nie rybki, MEDUZY żywe, prezent


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.