Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-26 | Odsłon: 66
ID ogłoszenia: 29844

Wycieczka Szkolna, Zielona Szkoła

Dodane przez: Edytajanuary

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Zapraszamy do Januarego na wycieczki Szkolne :)

Poniżej przykładowa oferta 3 dniowa:

„ZIELONE SZKOŁY” OFERTA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO „JANUARY” Wycieczka 3 dniowa

Nowy urozmaicony program ,jeszcze więcej atrakcji, profesjonalni animatorzy, promocyjne ceny, miła obsługa, pyszne domowe jedzenie, piękna okolica… gwarancja że z nami nikt nie będzie się nudził ………

Dzień I

7:00 – Odjazd autokarem ze szkoły do Wałcza, miasta wielu turystycznych atrakcji

10:00 – Spotkanie z animatorem i rozpoczęcie programu „Zielonej Szkoły”. Pierwszym punktem programu są warsztaty rycerskie, czyli spotkanie z rycerzem Wojtkiem. W otoczeniu ruin zamku w Kłębowcu. Podczas fascynujących opowieści z czasów średniowiecza i renesansu , przymiarce hełmów, pokazie uzbrojenia i umundurowania, każde dziecko na moment przenosi się w czasie aby poczuć się rycerzem. Jest to ciekawa i fascynująca żywa lekcja historii.

Kolejnym punktem są warsztaty militarne „Poznaj koszary zostań żołnierzem”. Zajęcia maja na celu w zabawny i wesoły sposób pokazać służbę wojskowa w czasach PRL-u. W ramach zajęć, do wyboru: musztra, prezentacja umundurowania, prezentacja broni, blok szkoleniowy, w zależności od wieku: strzelanie na symulatorze, ogródek saperski, ogródek chemiczny, ogródek pożarniczy, oraz kantyna, gdzie dodatkową atrakcja jest możliwość zakupienia oryginalnych gadżetów z czasów PRL-u .

W razie niepogody zajęcia w dawnych koszarach wojskowych.

Lub do wyboru;

Wszystkich spragnionych przygód oraz poznawania historii zapraszamy do wizyty w niebanalnym miejscu!!! Grupa Warowna Cegielnia to największa warownia z czasów II wojny Światowej na terenie Wału Pomorskiego. Siła leży w umiejętności wspólnej zabawy. Wraz z przewodnikiem odwiedzimy bunkry, okoliczne fortyfikacje oraz skansen militarny dbając o to aby niesamowicie ważne historyczne miejsce pokazać w jak najbardziej przyjazny sposób. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów połączonych ze zwiedzaniem!!!Mimo, że Pojezierze Wałeckie nie może poszczycić się bohaterem na miarę Supermana czy też odwiedzinami istoty z innej planety, to i tu można spotkać miejsca niezwykle, zaskakujące, a nawet przeczące prawom nauki.

Zjawiskowym punktem programu są warsztaty rodem z Archiwum X

-na Górce Magnetycznej

odpowiednio dopasowanie do wieku uczestników zajęcia będą niewątpliwą atrakcją.. – wstęp, wytłumaczenie przez prowadzącego podstawowych zagadnień fizyki. Wspólne przeprowadzenie 3 doświadczeń obalających prawo powszechnego ciążenia Newtona. Wyodrębnienie dowodu na to że jest takie niesamowite miejsce w Polsce gdzie „szczęki opadają” a woda wbrew prawom fizyki płynie z dołu pod górę

Lub do wyboru :

Mimo, że Pojezierze Wałeckie nie może poszczycić się bohaterem na miarę Supermana czy też odwiedzinami istoty z innej planety, to i tu można spotkać miejsca niezwykle, zaskakujące, a nawet przeczące prawom nauki.

Zjawiskowym punktem programu są warsztaty rodem z Archiwum X na górce magnetycznej. Odpowiednio dopasowanie do wieku uczestników zajęcia będą niewątpliwą atrakcją.

- wstęp, wytłumaczenie przez prowadzącego podstawowych zagadnień fizyki-wspólne przeprowadzenie 3 doświadczeń obalających prawo powszechnego ciążenia Newtona -wyodrębnienie dowodu na to że jest takie niesamowite miejsce w Polsce gdzie „szczęki opadają” a woda wbrew prawom fizyki płynie z dołu pod górę

Następnym punktem programu będzie przeprawa mostem wiszącym/linowym w kierunku ścieżki dydaktycznej „Morzycówka”

Most przeznaczony wyłącznie dla pieszych – właściwie kładka spacerowa – przerzucony jest nad przewężeniem jeziora Raduń. Dziś ma konstrukcję metalową, W 1978 r. zastąpił zbudowany na przełomie lat 1890/91 drewniany Most Kłosowski (Klozowbrücke) pozwalający znacznie skrócić drogę osobom zainteresowanym spacerami po znajdującym się na drugim brzegu jeziora lasem zwanym „Klotzow”. Po 20 latach użytkowania kładka została nieco przebudowana, nadal jednak jako drewniana. Było to konieczne, ponieważ Wałcz (wówczas Deutsch Krone) otrzymał wtedy dwa stateczki parowe i rejsy po jeziorze stały się popularnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Wszystkich spragnionych poznawania przyrody zapraszamy do wizyty w samym sercu przyrody!!!

W Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej „Morzycówka”. Ośrodek położony jest w pięknym otoczeniu lasów dębowo-bukowych wśród jezior w niewielkiej odległości od Wałcza.

Piękny drewniany pawilon dydaktyczno wystawienniczy oraz ścieżka przyrodniczo- leśna stoją otworem przed wszystkimi, którzy chcą poznawać i podziwiać ten malowniczy zakątek Pojezierza Wałeckiego. Oferta edukacyjna Ośrodka skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych. W Ośrodku realizowane są zajęcia o tematyce przyrodniczej prowadzone zarówno w sali dydaktycznej jak również na terenie ścieżki przyrodniczo-leśnej i arboretum. Tematyka zajęć uzależniona jest głównie od pory roku. Tematy zajęć wcześniej są uzgadniane z przewodnikiem. Przewodnicy prowadzą zajęcia ze wszystkich przedmiotów programowych szkół wszystkich szczebli w oparciu o tematykę leśną korzystając z pomocy merytorycznej osoby zajmującej się edukacją w Nadleśnictwie.

Ostatnim punktem programu będzie wizyta w Parku Ryb Słodkowodnych nad jeziorem Sarcz w Trzciance

Z dala od hałasu i masowej turystyki można aktywnie spędzić wolny czas poznając budowę anatomiczną najbardziej charakterystycznych gatunków ryb słodkowodnych. Wzdłuż nowo wybudowanych ścieżek pieszo-rowerowych, ustawionych zostało 10 makiet gigantycznych ryb wykonanych ze szczególną precyzją. O rozmnażaniu ryb, narzędziach rybackich, czy wartościach odżywczych ryb zainteresowani mogą dowiedzieć się z rozstawionych dodatkowo tablic edukacyjnych.

Na pewno dużo radości i zabawy sprawi dzieciom wizyta w mini parku linowym.

Bez asekuracyjny Park Linowy został zwycięzcą w konkursie „Turystyczne Hity Wielkopolan”, zorganizowanego przez Głos Wielkopolski. Ponadto plaża i plac zabaw będą doskonałym uzupełnieniem radosnych oczekiwań maluchów i starszych dzieci…

15:00 – Obiad w Pensjonacie „January”, rozlokowanie w pokojach.

16:00 – Przejażdżka zaprzęgiem konnym, zwiedzanie malowniczych okolic wzdłuż lasu i jeziora Straduńskiego.

17:00 – Turniej strzelania z wiatrówki lub łuku sportowego

19:00 – Kolacja w formie biesiady przy ognisku połączona z pieczeniem kiełbasek 20:00 – Nocne podchody w lesie
22:00 – Cisza nocna

Dzień II

9:00 – Śniadanie

10:00 – Piesza wyprawa do Rezerwatu Przyrody w Smolarni, a tam spotkanie z leśniczym Janem, który poprowadzi żywą lekcję przyrody. Podczas spaceru ścieżką przyrodniczo-leśną „Nad Bukówką ” opowie o zwierzętach zamieszkujących pobliski las, występujących drzewach oraz wiele leśnych ciekawostek. Zwiedzimy park i Staw Rychlicki, pomnik przyrody – dąb „Wojtek” liczący 400 lat , martwe i dziuplaste drzewa ,torfowisko, żeremie bobrów, źródlisko (łącznie do pokonania 6 km).

14:00 – Obiad

15:00 – Olimpiada na wesoło-do wyboru: tuba Archimedesa, wyścigi na skrzynkach, slalom z unihokejem, przeciąganie liny, chodzenie na szczudłach, biegi w workach, rzut kaloszem do celu i wiele innych…….

16:30 – „zabawa ,,Balonówka” Podczas której balony napełnione wodą są odbijane przez dzieci, rozpryskują się tworząc mnóstwo śmiechu i frajdy.

17:00 – Survival. Budowanie szałasów w grupach z wszystkiego co ofiaruje nam las.

19:00 – Kolacja

20:00 – Dyskoteka z DJ-em, konkurs „Mam Talent”Dzień III

9:00 – Śniadanie

10:00 – Zabawa „Bieg z mapą na orientację w terenie”

11:30 – Zabawa terenowa „Dwie Flagi” świetna rozrywka ucząca współpracy w grupie.

12:30 – Zajęcia manualne z animatorem

13:30 – Zakończenie wycieczki, wręczenie upominków zwycięzcom konkurencji oraz wykonanie zdjęcia grupowego które każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę.
14:00 – Obiad
ok 15:00 – Wyjazd do domu

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY JANUARY STRADUŃ 14 64 – 980 TRZCIANKA TEL. 604 – 508 – 921 67-216-30-56

info@january.com.pl www.pensjonatjanuary.pl

Piękna okolica, bezpieczny teren oraz nasze wieloletnie doświadczenia sprawiają, iż January jest idealnym miejscem na pobyt dzieci i młodzieży w ramach zielonych szkół. Aby uprzyjemnić czas pobytu w pensjonacie przygotowaliśmy dla uczestników szereg atrakcji edukacyjno rekreacyjnych

m.in. wycieczki fakultatywne. Wszystkie zajęcia odbywają się przy udziale profesjonalnych animatorów i są dostosowane do wieku poszczególnych uczestników.

Posiadamy siłownię plenerową, boisko do gry w piłkę plażową, piłkę nożną oraz kort do gry w tenisa ziemnego, stoły do tenisa, piłkarzyki, huśtawki oraz duży zamknięty teren do zabaw plenerowych. Wszystko dostępne dla dzieci.
Dodatkowo dla naszych młodych Gości czeka przepyszna domowa kuchnia, uwzględniająca wymogi żywieniowe poszczególnych dzieci ( dieta bezglutenowa, weganie, wegetarianie…)

Program i cena pobytu ustalana jest dla każdej grupy indywidualnie ze względu na zawartość merytoryczną programu, ilość dzieci i z tym związane różnice cenowe w transporcie.

MARZEC, KWIECIEŃ, WRZESIEŃ – WYCIECZKI TAŃSZE AŻ O 10 %

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

PROGRAM REALIZOWANY JEST Z UDZIAŁEM PROFESJONALNYCH ANIMATORÓW

KOLEJNOŚC REALIZACJI PROGRAMU MOŻE ULEC ZMIANIE

Kontakt:


14
Straduń
wielkopolskie
Nr telefonu: 604508921
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Edyta
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  300 zł
Wycieczka Szkolna, Zielona SzkołaWycieczka Szkolna, Zielona SzkołaWycieczka Szkolna, Zielona Szkoła


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.