Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-01-31 | Odsłon: 61
ID ogłoszenia: 29921

ZAJĘCIA DLA DZIECI -Akrobatyka na drążku pionowym/Pole Dance


Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Fit&More zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia POLE DANCE KIDS!

Akrobatyka na drążku pionowym – to zajęcia łączące akrobatykę, gimnastykę oraz taniec oczywiście.
Zajęcia dla dzieci mają charakter wyłącznie sportowy i są dostosowane do możliwości najmłodszych.
Na zajęciach akrobatyki twoje dziecko nauczy się przede wszystkim podstawowych kroków, a jednocześnie poprawi kondycję i koordynację ruchową.
Akrobatyka na drążku pionowym jest dyscypliną sportową z przyszłością. Zajęcia dla dzieci tego typu pozwolą Twojemu dziecku osiągnąć niesamowitą sprawność fizyczną umożliwiając mu w przyszłości uprawianie wielu innych dyscyplin sportowych.
Dziecko, które jest przyzwyczajone do ruchu będzie zdrowsze, wytrzymalsze i będzie miało odpowiednią masę ciała, co skutecznie uchroni go od wielu chorób cywilizacyjnych, których przyczyną jest zbyt mała ilość wysiłku fizycznego.

Nie czekaj! Zapisz już dziś swoje dziecko!

Zapraszamy na naszą strone www.fitmore.pl oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 881 782 279
Grunwaldzka 46, Rybnik

Kontakt:


Grunwaldzka 46
Rybnik
śląskie
Nr telefonu: 881782279
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Fit&More
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  0 zł
ZAJĘCIA DLA DZIECI -Akrobatyka na drążku pionowym/Pole Dance


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.