Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2018-04-24 | Odsłon: 37
ID ogłoszenia: 31712

Gry fabularne - LARPy - urodziny, wieczór kawalerski, integr

Dodane przez: W Trakcie Gry

Stan przedmiotów: nie dotyczy

Treść ogłoszenia:

Szukasz nietypowej extra atrakcji na urodziny? Sylwestra? Wieczór kawalerski/ panieński? Integrację?

Myślałaś kiedyś, jakby to było przenieść się do innego świata chociaż na kilka godzin? Marzyłeś o przeżywaniu przygód? Pragnęłaś poczuć, jakby to było stać się na trochę kimś innym? Szeryfem? Wróżką? Politykiem? Czarodziejem? Co by Cię mogło spotkać? Do czego mógłbyś doprowadzić?

Zamów takie przeżycie dla Ciebie i wszystkich Twoich gości. Każdy z Was dostanie swoją własną postać, jej historię, motywację i elementy kostiumu. Kto najlepiej wykorzysta dany mu czas i zrealizuje swoje cele? Kto zbierze najciekawsze doświadczenia? Komu zostaną najlepsze wspomnienia?

Wystarczy, że zdecydujesz kiedy i z kim chcesz zagrać, wybierzesz scenariusz i zarezerwujesz termin.

Więcej szczegółów na:
http://www.wtrakciegry.pl/gry/larpy

Kontakt:
Nr telefonu: 888345819
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: W Trakcie Gry
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Gry fabularne - LARPy - urodziny, wieczór kawalerski, integrGry fabularne - LARPy - urodziny, wieczór kawalerski, integrGry fabularne - LARPy - urodziny, wieczór kawalerski, integr


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.