Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-05 | Odsłon: 139
ID ogłoszenia: 21016

Preparaty na glony w oczku wodnym - Söll FadenalgenVernichte

Dodane przez: SklepKlomb

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Glony w oczku wodnym?

Dzięki specjalistycznym preparatom do oczek wodnych Soll (Söll FadenalgenVernichter) glony w oczku wodnym nie będą sprawiały więcej problemów.

Sprawdź ofertę Sklepu ogrodniczego online w zakresie środków na glony w oczku wodnym Söll FadenalgenVernichter:

https://www.sklep.klomb.rzeszow.pl/pl/searchquery/vernichter/1/full/5?url=vernichter

Jak działają preparaty Söll FadenalgenVernichter do oczek wodnych przeciw glonom?

Aktywny tlen zawarty w Söll FadenalgenVernichter niszczy glony nitkowate nawet w 24 godziny. Już po krótkim czasie możesz zastosować podbierak, by wybrać obumarłe glony z oczka wodnego. Ponadto preparat Söll FadenalgenVernichter zawiera specjalne bakterie pomagające rozkładać resztki glonów.

Dowiedz się więcej na naszym internetowym sklepie ogrodniczym. Zapraszamy.

Spraw, by Twój staw lub oczko wodne było czyste i wolne od zbędnych glonów!

Wśród usług świadczonych przez Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb w Rzeszowie znajduje się również kompleksowe zakładanie oczek wodnych. Skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Wyślij email: sklep@klomb.rzeszow.pl
Zadzwoń: 720 818 035
Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.
ul. E.Plater 8 35-079 Rzeszów

Tel. +48 17 852 27 68, +48 17 854 64 87, 720 818 035
Fax +48 17 854 68 45

Kontakt:


Emilii Plater 8
Rzeszów
podkarpackie
Nr telefonu: 720 818 035
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: SklepKlomb
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Preparaty na glony w oczku wodnym - Söll FadenalgenVernichtePreparaty na glony w oczku wodnym - Söll FadenalgenVernichtePreparaty na glony w oczku wodnym - Söll FadenalgenVernichte


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.