Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-11 | Odsłon: 117
ID ogłoszenia: 21168

Donice ceramiczne Amfora - Największy wybór donic (osłonek)

Dodane przez: SklepKlomb

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Zapraszamy do odwiedzania naszego ogrodniczego sklepu internetowego Zielony Klomb w celu wyszukania dowolnego rodzaju donic (osłonek) ceramicznych, a także wykonanych z innych materiałów.

https://www.sklep.klomb.rzeszow.pl/pl/c/Doniczki,-oslonki,-misy,-wazony/95

Szczególnie polecamy produkty z serii ceramicznych donic Amfora.

Inne donice do domu i ogrodu:

duże i małe donice;
doniczki rattanowe, plastikowe, drewniane, z włókna szklanego;
doniczki do storczyków, bonsai;
doniczki okrągłe, w kształcie łódki, podwójne, kwadratowe;
podstawki;
inne.

Zamówienia można również składać pod nr. tel. 720 818 035 lub na adres email: sklep@klomb.rzeszow.pl

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.
ul. E.Plater 8 35-079 Rzeszów
Tel. +48 17 852 27 68, +48 17 854 64 87
Fax +48 17 854 68 45
email: biuro@klomb.rzeszow.pl

Kontakt:


Emilii Plater 8
Rzeszów
podkarpackie
Nr telefonu: 720 818 035
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: SklepKlomb
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  6 zł
Donice ceramiczne Amfora - Największy wybór donic (osłonek)Donice ceramiczne Amfora - Największy wybór donic (osłonek)Donice ceramiczne Amfora - Największy wybór donic (osłonek)


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.