Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-13 | Odsłon: 49
ID ogłoszenia: 21241

Świeża ryba z dostawą Warszawa i okolice


Treść ogłoszenia:

Hurtowa sprzedaż ryb świeżych.
Ceny hurtowe - zapraszamy do współpracy
Sklepy, restauracje, małą gastronomię.
Zawsze świeża ryba , dowozimy na terenie Warszawy i okolic.
Zapytaj o warunki współpracy
W ofercie:
Dorsz bałtycki świeży patroszony bez głowy
Dorsz bałtycki świeży patroszony z głową
Filet z dorsza bałtyckiego świeżego ze skórą
Filet z dorsza bałtyckiego świeżego bez skóry
Flądra świeża bez głowy
Flądra świeża w całości
Śledź świeży w całości
Turbot świeży bez głowy
Turbot świeży w całości
Sandacz świeży patroszony z głową
Pstrąg świeży patroszony z głową
W przypadku kiedy nie ma połowów na morzu bałtyckim ( sztormy ) zapewniamy dorsza atlantyckiego:
„Dorsz atlantycki patroszony bez głowy
Uwaga! Dorsz atlantycki zamrażany do transportu następnie rozmrażany w Polsce dlatego nie zaleca się kolejnego mrożenia„
„Filet z dorsza atlantyckiego ze skórą
Uwaga! Filet z dorsza atlantyckiego zamrażany do transportu następnie rozmrażany i filetowany w Polsce dlatego nie zaleca się kolejnego mrożenia „
Łosoś bałtycki świeży patroszony z głową- waga około 3-6 kg/szt.
Łosoś norweski świeży patroszony z głową - waga od 2 do 6 kg/szt.

TELEFON :
787271123

STRONA WWW :
www.swiezarybka.com

Kontakt:Warszawa
mazowieckie
Nr telefonu: 787271123
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Tomek
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 zł
Świeża ryba z dostawą Warszawa i okolice


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.