Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-01-24 | Odsłon: 133
ID ogłoszenia: 21606

Zeolit ogrodniczy (do ogrodu, oczek) - Kamień ozdobny

Dodane przez: SklepKlomb

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Zeolit ogrodniczy (do ogrodu, oczek) - Kamień ozdobny

Internetowy sklep ogrodniczy Zielony Klomb zaprasza do zakupu kamienia ozdobnego do ogrodu (do oczek wodnych, doniczek, stawów itp.)

Dostępne warianty (przykładowe) zeolitu ogrodniczego:

- zeolit 0,5 - 1,0 mm (25 kg);
- zeolit 2,5 - 5,0 mm (25 kg);
- zeolit 4,0 - 8,0 mm (25 kg);
- zeolit 8,0 - 16,0 mm (25 kg).

Zakup wybrany rodzaj zeolitu w sklepie ogrodniczym Zielony Klomb ONLINE:

https://www.sklep.klomb.rzeszow.pl/pl/searchquery/zeolit/1/full/5?url=zeolit

... lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących zeolitu.

Właściwości zeolitu do oczek wodnych:

- w 100% substancja naturalna
- bez barwników,
- wyłapuje z wody amoniak szkodliwy dla ryb,
- przeciwdziała powstawaniu rzęsy wodnej.

Wyślij email: sklep@klomb.rzeszow.pl
Zadzwoń: 720 818 035

Centrum Ogrodnicze Zielony Klomb Sp. z o.o.
ul. E.Plater 8 35-079 Rzeszów
Tel. +48 17 852 27 68, +48 17 854 64 87
Fax +48 17 854 68 45
email: biuro@klomb.rzeszow.pl

Kontakt:


ul. E.Plater 8
Rzeszów
podkarpackie
Nr telefonu: 720 818 035
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: SklepKlomb
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  25 zł
Zeolit ogrodniczy (do ogrodu, oczek) - Kamień ozdobnyZeolit ogrodniczy (do ogrodu, oczek) - Kamień ozdobnyZeolit ogrodniczy (do ogrodu, oczek) - Kamień ozdobny


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.