Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-07-05 | Odsłon: 58
ID ogłoszenia: 26036

ŻWIREK DREWNIANY DO KUWET NA 6 MCY !!!


Treść ogłoszenia:

UNIWERSALNE EKOLOGICZNE PODŁOŻE DREWNIANE

3 X 10KG

DLA KOTÓW, KRÓLIKÓW, ŚWINEK, CHOMIKÓW, SZYNSZYLI, KOSZATNICZEK, PTAKÓW

100% WYDAJNIEJSZY

SUPER WYDAJNY!

SUPER CHŁONNY!

Żwirek KICIA nowej jakości to naturalna podściółka ekologiczna wykonana w 100% z drewna sosnowego bez dodatków chemicznych.

Teraz jeszcze bardziej wydajniejszy, po kilku użyciach nasz żwirek nadal występuje w formie drewnianych pałeczek i nadaje się do ponownego użytku dzięki czemu wydajność zwiększa się o 100% w porównaniu do innych żwirków!

Nasz żwirek nie wywołuje alergii u zwierząt, ponieważ nie posiada w składzie domieszek chemicznych powstałych ze zmielenia np. płyt meblowych, które mają miejsce w tanich żwirkach innych producentów.

Zalety naszego żwirku

PRZEDE WSZYSTKIM WYSOKA JAKOŚĆ:
- żwirek jest produkowany z wyselekcjonowanego drewna
- ma kształt wałeczków o średnicy 6mm i długości 0.5-2cm

WYDAJNOŚĆ:
- jedno napełnienie wystarcza na 6-8 tygodni
- po napełnieniu kuwety, codziennie usuwasz tylko nieczystości, w efekcie oszczędzając żwirek
- nawet po kilku użyciach nasz żwirek zachowuje formę drewnianych pałeczek nadających się do ponownego użytku!

ŁATWA UTYLIZACJA:
- żwirek Kicia jest w 100% biodegradowalny, resztki mogą być usuwane wprost do toalety

Doskonale pochłania zapachy i wilgoć :
- pochłania ponad 700% swojej objętości
- neutralizuje nieprzyjemne zapachy

NIEPYLĄCY

- nie przykleja się do łap i sierści pupili
- idealny dla zwierząt wrażliwych


Sposób użycia:

1. Przed użyciem umyć i osuszyć kuwetę
2. Napełnić kuwetę zaledwie 5cm warstwą żwirku
3. Codziennie wyrzucać tylko powstałe bryłki, dzięki czemu jedno opakowanie wystarczy nawet na 6 miesięcy

http://www.a7b.pl/zwirek-drewniany-do-kuwet-dla-kota-swinki-krolika-item11530.html

Kontakt:Internet
dolnośląskie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Tomasz
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  35 zł
ŻWIREK DREWNIANY DO KUWET NA 6 MCY !!!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.