Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-10-20 | Odsłon: 99
ID ogłoszenia: 28018

Rovral Aquaflo 500SC 5 i 10 ml - Środek grzybobójczy

Dodane przez: SklepKlomb

Stan przedmiotów: nowe

Treść ogłoszenia:

Rovral Aquaflo 500SC 5 i 10 ml - Środek grzybobójczy

Na co jest skuteczny środek grzybobójczy Rovral Aquaflo 500SC?

- infekcja grzybowa iglaków (opieńkowa zgnilizna korzeni z białą grzybnią), dodatkowo iglakom, np. sosnom żółkną igły*;
- szara pleśń na truskawkach, winoroślach, borówkach wysokich, malinie, mieczykach (do zaprawiania cebul), tulipanach (też do zaprawiania), pomidorach w gruncie, cebuli;
- brunatna zgnilizna drzew pestkowych - wiśnia, czereśnia, drzewa i krzewy ozdobne;
- zgnilizna twardzikowa pomidorów w gruncie;
- sucha zgnilizna mieczyków;
- zamieranie pędów malin;
- inne choroby roślin uprawnych.

Dostępne opakowania: 5 ml, 10 ml

Tutaj możesz kupić opisywany środek grzybobójczy ONLINE:
https://www.sklep.klomb.rzeszow.pl/pl/p/ROVRAL-AQUAFLO-500-SC-10ML-AG-GRZYBOBOJCZY%2C-ZAPRAWA-CEBUL/6739

Fungicyd ten wyprodukowany ostał w postaci koncentratu. Stężoną zawiesinę powinno się rozpuścić w wodzie. Po zakupie online w opakowaniu dostaniesz również broszurę zawierającą instrukcję obsługi oraz dawkowania. Dajemy przykład wykorzystania w jednej z załączonych grafik. W razie potrzeby prosimy o kontakt, a podeślemy ulotkę w formie PDF.

Producent: Agrecol, Basf
Substancja czynna: iprodion (związek z grupy dikarboksymidów) o stężeniu 500 g/l (42, 91%)

Jakie jeszcze choroby zwalcza Roval Aquaflo 500SC?

Produkt ten, który możesz w naszym sklepie ogrodniczym przez internet, zwalcza (jak już wcześniej po części wspominaliśmy): szarą pleśń, zamieranie pędów, rizoktoriozę, fuzariozę, zgnilizny alternariozę.


W naszym internetowym sklepie ogrodniczym możesz nabyć również inne fungicydy (środki grzybobójcze):
https://www.sklep.klomb.rzeszow.pl/pl/c/Grzybobojcze/138

*Więcej o jesiennym żółknięciu iglaków piszemy tutaj: http://klomb.rzeszow.pl/blog/68-jesienne-zolkniecie-igiel-sosny

Kontakt:
mazowieckie
Nr telefonu:
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: SklepKlomb
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:
Rovral Aquaflo 500SC 5 i 10 ml - Środek grzybobójczyRovral Aquaflo 500SC 5 i 10 ml - Środek grzybobójczyRovral Aquaflo 500SC 5 i 10 ml - Środek grzybobójczy


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.