Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-10-25 | Odsłon: 63
ID ogłoszenia: 28085

Placówka partnerska NEST BANK w Wyszkowie Zaprasza!


Treść ogłoszenia:

Zapraszamy do nowo otwartej placówki partnerskiej NEST BANK w
Wyszkowie na ulicy Pułtuskiej 32.
Oferujemy:

• NEST KONTO - Bezwarunkowo bezpłatne otwarcie i prowadzenie, bo wiemy,
że w rodzinie liczy się każda złotówka.

• Nest Lokata Witaj - 4,0% oprocentowanie w skali roku. Lokata do 10 tys. zł na 3 i 6 miesięcy. Dostępna przez 30 dni od otwarcia konta.

• BIZnest Konto dla firm - Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta, wszystkie internetowe przelewy krajowe oraz wypłaty z bankomatów w Polsce.

• BIZnest Kredyt w Ratach dla Rolnika – do 350 tyś. z okresem spłaty 144 miesiące

• Kredyty nawet do 550 tyś. z okresem spłaty do 144 miesięcy

• Kredyt dla rodzinnych firm - W badaniu zdolności kredytowej nowej firmy uwzględniamy potencjał starej, prowadzonej przez osobę przekazującą.

• Kredyt na fotelik - Darmowy kredyt, bez oprocentowania i prowizji
Spełnij warunki promocji i oddaj tyle ile pożyczasz.

Serdecznie Zapraszamy!

Kontakt:


Pułtuska 32
Wyszków
mazowieckie
Nr telefonu: 512362343
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: Tomasz Hajdacki
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  1 zł
Placówka partnerska NEST BANK w Wyszkowie Zaprasza!


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.