Szukaj: Kategoria Region zaawansowane
Data dodania Dodano: 2017-11-09 | Odsłon: 123
ID ogłoszenia: 28386

Kojec dla psa z domkiem woliera dla kur ptaków .


Treść ogłoszenia:

Kojec dla psa z domkiem całość ma wymiar 2 na 5 m w tym domek dla psa 2 na 1 m .
Domek może się znajdować z prawej lub lewej strony .
Do woliery dajemy inną siarkę .
Kojec wykonany z deski na pióro-wpust i solidnej panelowej konstrukcji .
Kolor kojca do wyboru z całej palety impregnaty drewnochron .
Do kojca można zamówić miski obrotowe .
Kojec jest pokryty gontem dostępne kolory czerwony , zielony , grafitowy , brązowy .
Transport jak i montaż na terenie całej Polski jak i Europy .
Kojec ( woliera ) z dachem dwuspadowym wysokość w szczycie 230 cm c 4600 zł
Kojec ( woliera ) z dachem jednospadowym wysokość w wyższej ścianie 210 cm w niższej 190 cm . c 4000 zł

BUDUJEMY RÓWNIEŻ KOJCE NA ZAMÓWIENIE .

Kontakt:Skaryszew
mazowieckie
Nr telefonu: 787249915
Gadu-Gadu:
Osoba kontaktowa: ernest
Wyślij wiadomość

Lokalizacja na mapie:
Cena:  4 000 zł
Kojec dla psa z domkiem woliera dla kur ptaków .Kojec dla psa z domkiem woliera dla kur ptaków .Kojec dla psa z domkiem woliera dla kur ptaków .


Jak skutecznie pisać ogłoszenia?

Bezpłatne ogłoszenie to pierwszy i najważniejszy kontakt z potencjalnym klientem, który dodatkowo nie kosztuje Cię ani grosza. To oferta, którą wysuwamy w jego stronę. Największe znaczenie ma tytuł ogłoszenia. Powinien być w miarę krótki i czytelny. Musi dokładnie opisywać produkt lub usługę oraz zawierać słowa kluczowe, które przyciągną wzrok wśród wielu konkurencyjnych ogłoszeń. Tytuł ogłoszenia jest ważny również dlatego, że jest to tytuł i nazwa strony indeksowanej w wyszukiwarkach internetowych, takich jak: Google, Bing, Netsprint itd. Pozwala to na znalezienie Twojego ogłoszenia nie tylko użytkownikom portalu ogłoszeniowego, ale też wszystkim osobom, które poszukują konkretnego produktu lub usługi w Internecie.

Darmowe ogłoszenie powinno zawierać zwięzłą, krótką treść, która będzie opisywać Twój produkt bądź usługę oraz jej cenę. Musi zachęcać do kontaktu i wywoływać wrażenie, że ogłoszenie zostało dodane przez osobę odpowiedzialną, przystępną i skorą do negocjowania. Zdjęcie jest bardzo istotnym elementem ogłoszenia (w przypadku wynajmu/sprzedaży nieruchomości bądź samochodu wręcz kluczowym), więc, jeśli tylko istnieje taka możliwość powinieneś je umieścić. Zdjęcie powinno w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawiać naszą ofertę. Kolorowa miniatura może zdziałać cuda.

W treści ogłoszenia niezbędne jest podanie lokalizacji. Pozwala to zaoszczędzić naszemu potencjalnemu klientowi czas i pieniądze, które musiałby stracić próbując nas odnaleźć lub się z nami skontaktować. Portal bezpłatnych ogłoszeń "fanty24.pl" posiada opcję lokalizacji na mapce - wystarczy, że podasz nazwę miasta i ulicy dla zlokalizowania Twojej oferty. Podawanie numeru domu czy mieszkania nie jest wymagane.

Kolejnym niezbędnym elementem ogłoszenia jest kontakt. Im więcej możliwości kontaktu tym lepiej. Podaj więc swój numer telefonu, adres e-mail (nie będzie on widoczny w ogłoszeniu, będzie wykorzystywany jedynie przez mechanizm formularza kontaktowego), lub numer gg.